Od założenia firmy w roku 1983, FREZWID koncentruje się na jednym celu: produkcji specjalistycznych narzędzi do obróbki drewna PVC jak i aluminium. Dzisiaj, marka Frezwid jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności współpracując z największymi producentami okien drzwi w Polsce jak i całej Europie 

 

Obecnie Frezwid zatrudnia ok. 130 pracownikówFirma nieodmiennie ustanawia standardy w branży kierując swoją ofertę do wszystkich użytkowników specjalistycznych narzędzi, których asortyment obejmuje szereg pozycji katalogowych jak i asortymentu związanego z ich użytkowaniem i akcesoriami. Przez cały okres swojej działalności Frezwid zawsze stawia na jakość, chociaż sposób zapewnienia jakości bardzo się zmienił. Jakość naszych produktów jest najwyższym celem wpasowując się w najnowocześniejsze technologie i zaawansowane techniki produkcji.

Do sukcesu Frezwid w niemniejszym stopniu niż oferowane narzędzia przyczyniają się ludzie. Metody współpracy umożliwiają pracownikom firmy koncentrowanie się na potrzebach klienta, pozwalają szybko reagować na potrzeby rynku oraz wpływają na wzrost produktywności pracowników i jakości produktów.